Kde jsem: Katalog > Audio, foto, kamery > Digitální fotoaparáty > Digitální zrcadlovky >

Canon EOS 7D Mark II + 18-135 mm STM

Canon EOS 7D Mark II + 18-135 mm STM

Cena produktu Canon EOS 7D Mark II + 18-135 mm STM není známa.

 

Popis produktu Canon EOS 7D Mark II + 18-135 mm STM: * Rozlišení (MP) : 20,9 * Optický zoom : Výměnné objektivy * Světelnost : Výměnné objektivy * Ozvučené video: Ano * Expoziční režimy: Auto, Program AE, Priorita času, Priorita clony, Manual...  Více informací


Canon EOS 7D Mark II + 18-135 mm STM - popis

* Rozlišení (MP) : 20,9
* Optický zoom : Výměnné objektivy
* Světelnost : Výměnné objektivy
* Ozvučené video: Ano
* Expoziční režimy: Auto, Program AE, Priorita času, Priorita clony, Manual
* Scény: ne
* Citlivost ISO : 100 - 25600 (25600 - 51200)
* Paměťová karta : SDHC, SD, Compact Flash, SDXC, UHS-1
* Interní paměť: Ne
* Velikost (v palcích) : 3
* Hledáček : Ano
* Vestavěný blesk: Ano
* Napájení : Li-Ion
* Rozměry Š x V x H (mm): 148,6 x 112,4 x 78,2
* Hmotnost (g): 910
* Čeština: Ano


Canon EOS 7D Mark II je digitální zrcadlovka se snímačem typu CMOS, která má rozlišení 20,2 Mpix. Hlavní předností fotoaparátu je rychlé ostření a schopnost pořídit až 10 snímků za sekundu. Jedná se o ideální fotoaparát pro fotografování reportáží, nebo sportu.

Canon EOS 7D Mark II

Digitální zrcadlovka Canon EOS 7D Mark II navazuje na předchozí model Canon EOS 7D, který se stal legendou. Ani Canon EOS 7D Mark II není jiný. Došlo k vylepšení jeho hlavních parametrů, díky kterým byl předchůdce Canon EOS 7D tolik oblíbený. Je to hlavně rychlost ostření a sekvenčního snímání. Canon EOS 7D Mark II toho ve svém těle však ukrývá daleko více.

Odolné tělo

Celé tělo zrcadlovky Canon EOS 7D Mark II je vyrobeno z hořčíkové slitiny a je tedy odolné proti nepřízni povětrnostních vlivů. Všechny ovládací prvky jsou dokonale utěsněné, takže je Canon EOS 7D Mark II voděodolný i prachotěsný. Canon EOS 7D Mark II má skvělou ergonomii, která poskytuje opravdovou jistotu úchopu. Možnosti držení lze vylepšit pomocí bateriového gripu BG-E16, který umožňuje fotoaparát pohodlně držet jak vertikálně, tak i horizontálně.

Ostření a sekvenční snímání

Digitální zrcadlovka Canon EOS 7D Mark II je vybavená 65 zaostřovacími body, ty dovolují fotografovi ostřit a sledovat i rychle se pohybující objekty. Každý ze 65 zaostřovacích bodů je zároveň křížový. To umožňuje rychle a přesně zaměřit na detail ve vodorovném i svislém směru. Fotoaparát umí spolehlivě a přesně zaostřit i při nízké intenzitě světla, kdy úroveň osvětlení dosahuje hodnoty až −3 EV. Při fotografování si můžete vybrat, zda použijete všechny ostřící body, nebo je seskupíte do pohyblivých zón. Pokud chcete zajistit přesné zaostření na konkrétní objekt, nebo část scény, lze vybrat i ostření pomocí jediného bodu.

Milovníky akčního fotografování jistě potěší, že systém automatického zaostřování lze jemně vyladit podle objektu a stylu vašeho fotografování. Pokud tedy pracujete rychle, stačí zvolit jednu ze šesti přednastavených kombinací automatického zaostřování a upravit tak chování fotoaparátu.

Canon EOS 7D Mark II je navíc vybaven systémem automatického zaostřování (iTR), který je schopen sledovat objekt(y) napříč záběrem. Využívá k tomu informací o barvách a tvářích. Citlivost tohoto zaostřování lze upravit podle aktuálního prostředí a daného objektu. Pokud tedy kupříkladu před objektem někdo projde, nemá to na zaostření vliv.

Digitální zrcadlovka Canon EOS 7D Mark II má oproti svému předchůdci vylepšené sekvenční snímání. Canon EOS 7D Mark II je schopný pořídit 10 snímků za sekundu, přičemž díky vyrovnávací paměti lze takto pořídit za sebou až 31 snímků v RAW formátu - až potom se rychlost sekvenčního snímání sníží. U JPEG není počet snímků omezen.

Obrazový procesor

Srdcem každého digitálního fotoaparátu je obrazový procesor. Pro dosažení rychlejšího výpočetního výkonu má Canon EOS 7D Mark II tyto procesory hned dva. Jedná se o procesory nejnovější generace Canon Digic 6. Použití těchto procesorů přispívá nejen k celkové rychlosti fotoaparátu, ale i k tomu, že se zrcadlokou Canon EOS 7D Mark II lze fotografovat i za špatných světelných podmínek nebo pořizovat realistická plynulá videa v rozlišení Full HD (s frekvencí 60 snímků za sekundu).

Vynikající kvality obrazu i za zhoršených, nebo komplikovaných světelných podmínek je u fotoaparátu Canon EOS 7D Mark II dosaženo i díky měřícímu snímači, který si dokáže scénu rozdělit na 252 oblastí, čímž dosáhne stále přesného měření expozice. Každá z těchto oblastí je analyzována samostatně a Canon EOS 7D Mark II nastaví správnou expozici buď automaticky nebo ukáže doporučené nastavení. Zajímavostí je, že pro dosažení přesnosti měření i při složitých světelných podmínkách se kromě světla z viditelné části spektra měří i světlo infračervené. Tento způsob měření využívají fotoaparáty té nejvyšší kvality.

Obrazový snímač

Canon EOS 7D Mark II je vybavený obrazovým APS-C snímačem typu CMOS, jehož rozlišení 20,2 milionů obrazových bodů dovolí dělat výřezy z vámi pořízených fotografií při stálém zachování dobré kvality, nebo fotografie tisknout i v opravdu velkých formátech.

Video v kvalitě full HD

Canon EOS 7D Mark II umí snímat video v kvalitě full HD a to v několika snímacích frekvencích. Můžete se tedy rozhodnout pro rychlou akční scénu nebo zpomalené záběry, které plynule zachycují pohyb. Canon EOS 7D Mark II dokáže rychle a přesně ostřit nejen při fotografování, ale i při natáčení videa. Je to díky technologii CMOS AF, která umožňuje rychle a plynule sledovat objekt a automaticky zaostřovat při snímání filmů či živém náhledu.

Náročnější uživatele jistě potěší, že Canon EOS 7D Mark II je vybavený konektorem pro připojení externího mikrofonu pro dosažení opravdu kvalitního zvuku a konektorem pro připojení sluchátek, takže budete mít úplnou kontrolu i nad kvalitou zaznamenávaného zvuku.

Další příjemností je konektor HDMI, který umožňuje i nekomprimovaný obrazový výstup a digitální zrcadlovku Canon EOS 7D Mark II lze díky tomu připojit i k externím zobrazovacím, nebo nahrávacím zařízením.

GPS

Vášniví cestovatelé jistě ocení, že fotoaparát Canon EOS 7D Mark II je vybavený i GPS modulem, který umožňuje ke snímkům a videím přiřadit údaje o zeměpisné poloze a zaznamenat jakékoli místo na zemi, kde se právě nacházíte. Canon EOS 7D Mark II dokáže do EXIFU fotografie uložit zeměpisnou šířku a délku, směr ukázaný kompasem a koordinovaný světový čas. Ideální pro fotografy, kteří hodně cestují a pořizují množství snímků na nejrůznějších místech. Funkce GPS vám umožní se ve vašich fotografiích i po čase snadno zorientovat.

Výrobce Canon
Sada S jedním objektivem
Efektivní rozlišení
Informace o parametru Efektivní rozlišení
20.9 Mpix
Rozlišení displeje
Informace o parametru Rozlišení displeje
1040 kpix
Velikost displeje
Informace o parametru Velikost displeje
3 palce
Full HD video
Informace o parametru Full HD video
Ano
Dotykový displej Ne
GPS
Informace o parametru GPS
Ano
Velikost snímače
Informace o parametru Velikost snímače
22.4 x 15 mm
Napájení
Informace o parametru Napájení
Akumulátor

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Canon EOS 7D Mark II + 18-135 mm STM užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kompakty s výměnným objektivem nebo Digitální kompaktní.