Kde jsem: Katalog > Audio, foto, kamery > Digitální fotoaparáty > Digitální zrcadlovky >

Hasselblad H4D-40 Stainless Steel + 80 mm

Hasselblad H4D-40 Stainless Steel + 80 mm

Cena produktu Hasselblad H4D-40 Stainless Steel + 80 mm není známa.

 

Popis produktu Hasselblad H4D-40 Stainless Steel + 80 mm: Tělo profesionální středoformátové digitální zrcadlovky Hasselblad s 33,1 x 44,2 mm CCD senzorem s rozlišením 40MP a funkcí True Focus. True Focus funguje následovně: fotograf zaostří na daný obje...  Více informací


Hasselblad H4D-40 Stainless Steel + 80 mm - popis

Tělo profesionální středoformátové digitální zrcadlovky Hasselblad s 33,1 x 44,2 mm CCD senzorem s rozlišením 40MP a funkcí True Focus. True Focus funguje následovně: fotograf zaostří na daný objekt ve středu obrazu a následně rekomponuje (často používaná metoda ostření, která objekt dostane do požadované části fotografie), čímž za normálních okolností riskuje, že jím zamýšlená ostrá oblast se dostane mimo zaostřenou vzdálenost. True Focus toto eliminuje, neboť umí (po namáčknutí spouště) sledovat pohyby kamery a podle nich automaticky zkorigovat případnou odchylku způsobenou rekomponováním před stiskem spouště. Výpočet korekcí ostření má na starosti procesor Absolute Position Lock, který přepočítává rekompozici ve svislé i vodorovné ose na dané korekce, které jsou poté předány systému ostření objektivu (samozřejmě spolupracuje s celou škálou dostupných objektivů).

Výrobce Hasselblad
Sada S jedním objektivem
Efektivní rozlišení
Informace o parametru Efektivní rozlišení
40 Mpix
Velikost snímače
Informace o parametru Velikost snímače
44.2 x 33.1 mm

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hasselblad H4D-40 Stainless Steel + 80 mm užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kompakty s výměnným objektivem nebo Digitální kompaktní.