Kde jsem: Katalog > Audio, foto, kamery > Digitální fotoaparáty > Digitální zrcadlovky >

Hasselblad H5D-50c MS tělo

Hasselblad H5D-50c MS tělo

Cena produktu Hasselblad H5D-50c MS tělo není známa.

 

Popis produktu Hasselblad H5D-50c MS tělo: Nová modelová řada Hasselbladu H5D je vybavena jen tím nejlepším z oblasti středoformátu a nabízí technicky nejpokročilejší řešení pro nekompromisní obrazovou kvalitu. Tento model je vyzbrojen fun...  Více informací


Hasselblad H5D-50c MS tělo - popis

Nová modelová řada Hasselbladu H5D je vybavena jen tím nejlepším z oblasti středoformátu a nabízí technicky nejpokročilejší řešení pro nekompromisní obrazovou kvalitu. Tento model je vyzbrojen funkcí Multi Shot (MS), která z něj činí ultimátní nástroj pro statickou studiovou fotografii. Výsledkem jsou snímky bez moiré s takovou úrovní ostrosti, rozlišení a barevné věrnosti, že je musíte vidět na vlastní oči, aby jste uvěřili.

* patentovaná technologie True Focus, která kompenzuje pohyb ruky fotografa při překomponování a zajistí tak vždy perfektně ostré snímky
* funkce Digital Spirit Level, která pomáhá uživateli v umístění kamery vertikálně nebo horizontálně k dosažení požadované polohy (zobrazení na displeji i v hledáčku)
* rozměry snímače: 36,7 x 49,1 mm
* rozlišení 50 MP (6132 x 8176 pixelů)
* max. expoziční doba až 128 sekund
* citlivost ISO: 50 - 800
* vylepšený 3-palcový displej typu TFT s rozlišením 460x320 pixelů

Výrobce Hasselblad
Sada Pouze tělo
Efektivní rozlišení
Informace o parametru Efektivní rozlišení
50 Mpix
Rozlišení displeje
Informace o parametru Rozlišení displeje
147 kpix
Velikost displeje
Informace o parametru Velikost displeje
3 palce
Velikost snímače
Informace o parametru Velikost snímače
49.1 x 36.7 mm

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hasselblad H5D-50c MS tělo užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kompakty s výměnným objektivem nebo Digitální kompaktní.