Kde jsem: Katalog > Audio, foto, kamery > Digitální fotoaparáty > Digitální zrcadlovky >

Nikon D780 + AF-S 24-120mm

Nikon D780 + AF-S 24-120mm

Cena:

74 490

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Nikon D780 + AF-S 24-120mm: Full-frame digitální zrcadlovka Nikon D780 nabízí zaostřování s 273 ostřícími body a detekcí očí, rychlost snímání až 12 sn./s, výklopný dotykový LCD, pokročilé video funkce a konstrukci odolnou v...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem T.S.BOHEMIA, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem T.S.BOHEMIA popsal.
Doprava zdarma
Do 10 dnů
Do obchodu

Nikon D780 + AF-S 24-120mm - popis

Full-frame digitální zrcadlovka Nikon D780 nabízí zaostřování s 273 ostřícími body a detekcí očí, rychlost snímání až 12 sn./s, výklopný dotykový LCD, pokročilé video funkce a konstrukci odolnou vůči prachu či vlhkosti.

 

Představujeme novou úroveň flexibility. Fotoaparát D780 ve formátu kinofilmu má rychlý samostatný hybridní systém automatického zaostřování pro režim živého náhledu a rychlý a spolehlivý systém automatického zaostřování s fázovou detekcí pro fotografování s využitím hledáčku. V režimu živého náhledu využívá velmi přesný systém automatického zaostřování 273 zaostřovacích polí na obrazovém snímači a zaostřování s detekcí očí. Při fotografování s pomocí hledáčku můžete využít výkonné automatické zaostřování Nikon s 51 zaostřovacími poli a špičkovými schopnostmi sledování objektu.

 

AF při fotografování s pomocí hledáčku
Automatické zaostřování s fázovou detekcí a 51 zaostřovacími poli pracuje již od hodnoty jasu −3 EV a jasný optický hledáček umožňuje přesné sledování akce v záběru v reálném čase. I při nízké hladině osvětlení můžete sledovat objekty rychlostí blesku.

Vždy zaostřeno
Při fotografování s pomocí hledáčku umožňuje automatické zaostřování s 51 zaostřovacími poli okamžité přizpůsobení díky rychlému přepínání mezi pokročilými režimy AF. Režim skupinové volby zaostřovacích polí vám poskytne výhodu rychlého zachycení objektu a působivé izolace pozadí.

AF v režimu živého náhledu
Při fotografování v režimu živého náhledu pokrývá 273 polí hybridního zaostřovacího systému přibližně 90 % obrazového pole ve vodorovném i svislém směru. Výklopný monitor nabízí neobvyklé úhly pohledu a umožňuje ovládat automatické zaostřování a spouštění závěrky dotykem.

Ostrý obraz v jakémkoli světle
273bodový hybridní zaostřovací systém funguje při práci s objektivy se světelností f/2 a vyšší až do jasu −4 EV. U velmi tmavých scén můžete zapnout automatické zaostřování pro nízkou hladinu osvětlení a fotografovat až do hodnoty jasu −6 EV s automatickou expozicí.

Zaostření na oči
Při fotografování v režimu živého náhledu dokáže inteligentní hybridní zaostřovací systém s funkcí detekce očí najít oči objektu – a nepustit je. A je lhostejné, jestli jde o jednoho člověka v záběru nebo jen o jednu tvář v davu. Pomocí multifunkčního voliče vyberete oko, na které chcete mít zaostřeno, a fotoaparát oko udrží zaostřené i v případě, že se objekt stále pohybuje.

 
Zachycení všech důležitých okamžiků
Při fotografování s pomocí hledáčku můžete používat sériové snímání s frekvencí až 7sn./s s automatickým zaostřováním a expozicí. Při bezhlučném fotografování v režimu živého náhledu se dostanete až na 12 sn./s. Snímky v plném rozlišení získáte i při fotografování do formátu RAW.

 

 
Velmi rychlé sériové snímání Chcete zachytit i mezipohyby? V režimu živého náhledu můžete pořizovat snímky v rozlišení Full HD (2 miliony pixelů) frekvencí až 120 sn./s. Další možností je pořizování snímků ve formátu 4K/UHD (8 milionů pixelů) frekvencí až 30 sn./s.

Žádné prodlevy ve fotografování

Nic vás nezpomalí. Můžete tvořit, jak je vám libo. Díky důkladnému těsnění proti povětrnostním vlivům a odolnému tělu z hořčíkové slitiny si fotoaparát D780 můžete vzít kamkoli. Do dvou slotů lze vložit rychlé karty SD UHS-II, které snadno zvládnou rychlé sériové snímání fotoaparátu a udrží mezipaměť prázdnou. Při dlouhém fotografování vám pomůže hluboký grip a dlouhá výdrž baterie.

Rychlá adaptace
Hlavní nastavení lze rychle upravit dotykem nebo příkazovými voliči. Při fotografování s manuálním zaostřováním pomáhá při kontrole zaostření v místě vybraného zaostřovacího pole elektronický dálkoměr fotoaparátu.

Kontrola výsledků
Optický hledáček se zvětšením 0,7x poskytuje široké zorné pole a 100% pokrytí. Velký výklopný LCD monitor s 2 359 000 pixely umožňuje rychle kontrolovat snímky poklepáním pro jejich zobrazení ve 100% zvětšení.

Úpravy snímků
Menu retušování ve fotoaparátu usnadňuje přesné oříznutí snímků již na místě jejich pořízení a nyní umožňuje i vodorovný nebo svislý výřez. Nepotřebné snímky můžete vymazat z jedné karty nebo z obou karet současně.

Dokonalé zachycení každé scény
Působivé pohledy. Extrémní akce. Obrazový snímač CMOS ve formátu kinofilmu s 24,5 milionu pixelů vybavený technologií přímého osvětlení fotodiod a systém zpracování obrazu EXPEED 6 nabízejí široký dynamický rozsah a brilantní výkon v extrémně širokém rozmezí citlivostí ISO. Stejný RGB snímač 180K (180 000 pixelů) a pokrokový systém detekce motivu jako u modelu D850 přináší neuvěřitelnou přesnost.

 

 
Přizpůsobení vašim vizím
Fotografujete za dramatických povětrnostních podmínek nebo pod jasným osvětlením nočního města? Různé režimy měření expozice a vyvážení bílé barvy umožní rychle reagovat na změny přirozeného světla a v situacích s vysokým kontrastem.

 
Vysoká nebo nízká hladina osvětlení
Rozsah ISO 100–51 200, rozšiřitelný až na neuvěřitelné hodnoty 204 800 na jedné straně a ISO 50 na druhé, vám umožní okamžitě se přizpůsobit měnícímu se osvětlení. Dosáhněte bohatých odstínů za jasného slunečního světla. Odhalte detaily a nuance za nízké hladiny osvětlení.

 
Neomezené možnosti
Časy závěrky od 1/8 000 do 900 s vám nabídnou větší flexibilitu při hraní s nastavením. Snadná synchronizace blesků Nikon Speedlight s krátkými časy závěrky nabízí impozantní akční snímky. Nebo můžete vše zpomalit a zachytit dramatické stopy světla a noční krajiny.

 

Svoboda pro dosažení vašich doposud nejlepších výsledků
Fotoaparát D780 přímo spolupracuje s vašimi oblíbenými objektivy NIKKOR s bajonetem Nikon F a je kompatibilní se všemi blesky Nikon. Podporuje rádiové pokrokové bezdrátové osvětlení, můžete tedy používat všestranný blesk SB-5000. Vysokorychlostní přenos dat a bezdrátové připojení fotoaparátu usnadňují přenos snímků z fotoaparátu.

 

Dálkově ovládané fotografování
Pomocí aplikace SnapBridge můžete proměnit své chytré zařízení na vzdálený monitor a ovladač.
K dálkově ovládanému fotografování můžete využít také volitelná bezdrátová dálková ovládání WR-1 a WR-R10.

Rychlé připojení
Kompatibilní bezdrátové síťové rozhraní WT-7 umožňuje do fotoaparátu zapojit síťový kabel a přenést snímky přímo na server FTP nebo do počítače rychlostí až 866,7 Mb/s.

Smart kompatibilita
Aplikace SnapBridge společnosti Nikon umožňuje filtrovat a sdílet soubory ve formátu JPEG, RAW (NEF) a videa s jakýmkoli chytrým zařízením. Ve spolupráci s fotoaparátem D780 můžete filtrovat podle data a dávkově přenášet vybrané soubory.

Filmování libovolných akcí
Fotoaparát D780 využívá rozlišení 6K obrazového snímače k vytvoření stopáže s extrémně vysokým rozlišením 4K/UHD při 30p/25p/24p bez jakéhokoli výřezu. Můžete pořizovat zpomalenou stopáž v rozlišení Full HD při frekvenci 120p a se zvukem. A můžete také zaznamenávat stopáž ve formátu DX při snímacích frekvencích 50p/60p. Při pořizování videa můžete nastavovat rychlost a citlivost automatického zaostřování. Pro video jsou k dispozici čtyři režimy činnosti zaostřovacích polí.

 

 
Uchování až 12 EV dynamického rozsahu vám umožní větší flexibilitu při editaci a barevných korekcích. Videa můžete zaznamenávat ve formátu N-Log při vysoké 10bitové barevné hloubce a zachycovat tak čtyřnásobek informací oproti standardnímu 8bitovému záznamu.

Časosběrná videa přímo ve fotoaparátu
Fotoaparát umožňuje vytvářet velkolepá časosběrná videa ve formátu 4K/UHD. Vyrovnání expozice zamezuje nežádoucím expozičním rozdílům mezi jednotlivými snímky a zajišťuje hladké přechody. Tiché intervalové snímání potlačuje rozmazání mechanickými vibracemi a hluk závěrky. Měření za nízké hladiny osvětlení lze v režimu automatického zaostřování pro nízkou hladinu osvětlení rozšířit až na −6 EV a časy závěrky lze prodloužit až na 900 s.

 

Splnění všech vašich vizí

Všestrannost. Spolehlivost. Kreativita. Ať fotografujete nebo filmujete, fotoaparát D780 vás podpoří při realizaci vašeho dalšího skvělého námětu.

* Něco navícSpeciální vlastnost, nedstandardní obsah balení nebo jiná výhoda, kterou získáte díky nákupu u FOTOLAB.cz: 800 Kč poukaz na CEWE FOTOKNIHU
* Barva: Černá
* Konstrukce: Digitální zrcadlovka Full-frame (FX)
* Objektiv(y) v balení: Nikon AF-S 24–120 mm f/4 VR
* Wi-Fi připojení: ANO
* Další nastavitelné rozlišení: Obrazové pole FX (36 × 24): (L) 6 048 × 4 024 (24,3 milionu), (M) 4 528 × 3 016 (13,7 milionu), (S) 3 024 × 2 016 (6,1 milionu). Obrazové pole DX (24 × 16): (L) 3 936 × 2 624 (10,3 milionu), (M) 2 944 × 1 968 (5,8 milionu), (S) 1 968 × 1 312 (2,6 milionu)
* Poměr stran snímku: 3:2, 5:4, 16:9
* Efektivní rozlišení: 24.5 Mpx
* Celkové rozlišení snímače: 25.28 Mpx
* Velikost snímače: Full-frame
* Typ snímače: CMOS
* Obrazový procesor: EXPEED 6
* Citlivost ISO: Auto, 100-51200
* Počet režimů vyvážení bílé: 12
* Uživatelské vyvážení bílé: ANO
* Stabilizace obrazu: v závislosti na použitém objektivu
* Nekomprimovaný formát (RAW): ANO
* Typ RAW souboru: NEF
* Současné snímání RAW+JPEG: ANO
* Nastavení komprese JPG: Jemný (cca 1: 4), Normální (cca 1: 8) a Základní (cca 1: 16); volitelná komprese upřednostňující velikost souboru nebo optimální kvalitu.
* Automatické ostření: Pokročilý AFotografování s pomocí hledáčku: Pokročilý AF modul Nikon Multi-CAM 3500 II s TTL fázovou detekcí s 51 zaostřovacími poli (včetně 15 křížových snímačů; 11 zaostřovacích polí pracuje již od světelnosti f/8), možnost jemného doladění automatickéh
* Počet ostřících bodů: Fotografování s pomocí hledáčku: 51 polí s uživatelskou funkcí a6 [Použitá zaostřovací pole] nastavenou na možnost [Všechna pole], 11 polí při volbě možnosti [Každé druhé pole], Živý náhled: 273 polí
* Digitální zoom: NE
* Bajonet výměnných objektivů: Nikon F, Kompatibilní s objektivy AF NIKKOR včetně typů G a D (na objektivy PC Micro-NIKKOR se vztahují určitá omezení) a objektivy DX (při použití obrazového pole DX 24 × 16 1,5×), AI-P NIKKOR a objektivy bez CPU s AI systémem (pouze expoziční režimy A
* Přepočet ohniskové vzdálenosti (Crop Factor): NE
* Výklopný/otočný displej: ANO
* Velikost displeje: 3.2 "
* Rozlišení displeje: 2359000 obr. bodů
* Dotykový displej: ANO
* Hledáček: Optický
* Pokrytí hledáčku: 100 %
* Zvětšení hledáčku: 0.70x
* Nejdelší expoziční čas: 900 s.
* Nejkratší expoziční čas: 1/8000 s.
* Manuální expozice: ANO
* Priorita clony: ANO
* Priorita času: ANO
* Scénické režimy: ANO
* Vestavěný blesk: NE
* Externí blesk: ANO, sáňky, nebo bezdrátově (pouze kompatibilní blesku)
* Sériové snímání: 7 sn./s
* Samospoušť: ANO, 2 s, 5 s, 10 s, 20 s; 1–9 expozic v intervalech 0,5, 1, 2 nebo 3 s
* Měření expozice: TTL měření expozice Fotografování s pomocí hledáčku: TTL měření expozice pomocí RGB snímače 180K (180 000 pixelů). Živý náhled: TTL měření expozice pomocí obrazového snímače
* Kompenzace expozice: ±5 EV (v krocích po 1/3 EV)
* Rozlišení videoklipů: 3 840 × 2 160 (4K UHD); 30p (progresivní), 25p, 24p. 1 920 × 1 080; 120p, 100p, 60p, 50p, 30p, 25p, 24p. 1 920 × 1 080 (zpomalený záznam); 30p ×4, 25p ×4, 24p ×5. Přesné snímací frekvence pro režimy 120p, 100p, 60p, 50p, 30p, 25p a 24p jsou 119,88, 100, 5
* Formát videa: MOV, MP4
* Mikrofon: Stereo
* Reproduktor: Mono
* Interní paměť: NE
* Paměťové karty: 2 sloty, SD, SDHC (podpora standardu UHS-II), SDXC (podpora standardu UHS-II)
* USB: USB C
* HDMI: HDMI mini (typ C)
* Vstup pro ext. mikrofon: ANO, 3,5mm stereo jack
* Vstup pro sluchátka: ANO, 3,5mm stereo jack
* Bezdrátové připojení: Wi-Fi, Bluetooth
* GPS: Zprostředkovaně
* Příslušenství pro GPS: se samostatně prodejným adaptéterem Nikon GP-1/GP-1A
* Dálkové ovládání: Bezdrátová dálková ovládání: WR-1, WR-R/T10, Kabelové spouště: MC-DC2 (dostupné samostatně)
* Napájení: Akumulátor, volitelně síťový zdroj
* Max. výdrž akumulátoru (standard CIPA): 2260 snímků snímků
* Hmotnost: 840 g (pouze tělo, včetně baterie a paměťové karty) g
* Rozměry: 143,5 x 115,5 x 76 mm mm
* Obsah balení: Poukaz na 4x čitění čipu v hodnotě 2.000,-, Gumová očnice DK-31, krytka těla BF-1B, Li-Ion akumulátor EN-EL15b, nabíječka MH-25a, krytka okuláru hledáčku DK-5, kabel USB UC-E24, popruh AN-DC21

Výrobce Nikon

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nikon D780 + AF-S 24-120mm užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kompakty s výměnným objektivem nebo Digitální kompaktní.