Nikon Df tělo

Cena produktu Nikon Df tělo není známa.

 

Popis produktu Nikon Df tělo: * Rozlišení (MP)  : 16,2 * Optický zoom  : Výměnné objektivy * Světelnost  : Výměnné objektivy * Ozvučené video: Ne * Expoziční režimy: Program AE, Priorita času, Priorita clony, Manual ...  Více informací


Nikon Df tělo - popis

* Rozlišení (MP)  : 16,2
* Optický zoom  : Výměnné objektivy
* Světelnost  : Výměnné objektivy
* Ozvučené video: Ne
* Expoziční režimy: Program AE, Priorita času, Priorita clony, Manual
* Scény: Portrét, Krajina
* Citlivost ISO  : 100 - 12 800 (12 800- 204 800)
* Paměťová karta  : SDHC, SD, SDXC, UHS-1
* Interní paměť: Ne
* Velikost (v palcích)  : 3,2
* Hledáček  : Ano
* Vestavěný blesk: Ne
* Napájení  : Li-Ion
* Rozměry Š x V x H (mm): 143,5 x 110 x 66,5
* Hmotnost (g): 765
* Čeština: Ano

Full-Frame digitální zrcadlovka v retro stylu Nikon Df nabízí FX snímač s 16,2 MPx,  ISO až 204 800, rychlost spouště za 0,052 s a frekvencí snímání 5,5 sn/s.

 

Digitální zrcadlovka Nikon Df

Nikon představuje plnoformátovou digitální jednookou zrcadlovku v klasickém stylu Nikon Df. Tato digitální zrcadlovka se designově inspirovala u svých kinofilmových předchůdců a do tohoto těla přejala nejmodernější technologoie současných digitálních zrcadlovek Nikon. Nikon Df je vybavena stejným snímačem jako vlajková loď digitálních zrcadlovek Nikon D4! Nabízí nekompromisní dynamický rozsah a neskutečnou citlivost až 204 800. Digitální zrcadlovka Nikon Df umožňuje díky tak vysoké citlivosti získat snímky s neskutečnými detaily a minimálním šumem i za špatného osvětlení. Nikon Df je momentálně nejlehčí full frame Nikon zrcadlovka,která nabízí odolnou konstrukci a spolehlivý provoz. Předností digitální full frame zrcadlovky Nikon Df je také neskutečná rychlost. Fotoaparát je připravený k akci za 0,14 s a zpoždění závěrky je pouhých 0,052s. Nikon Df zvládá frekvenční snímání 5,5 snímku za vteřinu. Přístroj nabízí velmi odolnou závěrku, která byla testována na 150 000 pracovních cyklů. Nikon Df je vybavený jak optickým hledáčkem tak i 3,2" LCD displejem s rozlišením 921 000 pixelů.

Výrobce Nikon
Sada Pouze tělo
Efektivní rozlišení
Informace o parametru Efektivní rozlišení
16.2 Mpix
Rozlišení displeje
Informace o parametru Rozlišení displeje
921 kpix
Velikost displeje
Informace o parametru Velikost displeje
3.2 palce
Napájení
Informace o parametru Napájení
Akumulátor

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nikon Df tělo užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kompakty s výměnným objektivem nebo Digitální kompaktní.